ikona modułu

 

Na stronach portalu www.locja.pl publikujemy treści na temat budownictwa, począwszy od przygotowania inwestycji, projektowania, poprzez dobór materiałów budowlanych i wykonawstwo, aż po użytkowanie czy rozbiórkę obiektów budowlanych.

 

Artykuły natywne i sponsorowane

 

Artykuły poradnikowe i eksperckie są często poszukiwane przez odbiorców przed podjęciem ważnych dla nich decyzji, do takich niewątpliwie należy decyzja o budowie czy remoncie oraz, co często się z tym wiąże, o wyborze materiałów budowlanych. Pozwalają dotrzeć do odbiorców zainteresowanych konkretnymi treściami w momencie, gdy interesują się określonymi tematem i poszukują informacji na dany temat.

 

Oferujemy publikację artykułów natywnych lub sponsorowanych na stronach naszego portalu. Publikujemy wyłącznie artykuły związane z tematyką naszego portalu, zawierające treści merytoryczne, nienaruszające przepisów prawa polskiego.
Nie wprowadzamy ograniczeń co do długości treści. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane przez zleceniodawców, powinny posiadać odpowiednie licencje do ich publikacji.

Artykuły natywne publikowane są bezterminowo - nie usuwamy publikacji.

Treści sponsorowane zamieszczane są z adnotacją „artykuł sponsorowany” i publikowane są w ustalonym ze zleceniodawcą terminie.

Nasi eksperci służą pomocą w opracowaniu artykułów do publikacji na podstawie wytycznych zleceniodawcy.

 

Reklama

 

Banery reklamowe mogą stanowić samodzielną kampanię lub być wzmocnieniem skuteczności opublikowanych artykułów natywnych.

Wyświetlane na wybranych podstronach serwisu, obok treści dobranych do grupy odbiorców.

 

Analizy rynkowe oraz wytyczne, instrukcje i opracowania techniczne z zakresu budownictwa

 

Długoletnie doświadczenie i współpraca z ekspertami w dziedzinie budownictwa oraz znajomość aktualnych norm i przepisów budowlanych pozwala nam zaoferować przygotowanie według wskazówek zleceniodawcy wytycznych i opracowań technicznych z zakresu budownictwa, w szczególności dotyczących zastosowania i właściwości użytkowych i technicznych materiałów budowlanych.

 

Dopełnieniem obrazu budownictwa jest analiza kondycji branży budowlanej, kierunków rozwoju i jej perspektyw. Na stronach portalu locja.pl zamieszczamy krótkie raporty na tematy związane bezpośrednio z polską branżą budowlaną oraz prezentujące szerszy kontekst w nawiązaniu do sytuacji ogólnogospodarczej i aktualnych trendów.

Na zlecenie wykonujemy analizy i raporty rynkowe w przekroju krajowym, województw, powiatów lub wybranych regionów w zakresie uzgodnionym z klientem.

 

Zainteresowanych współpracą, zapraszamy do kontaktu